proszę o pomoc bardziej doświatczonych(niż ja oczywiście) elektroników chodzi mi o zasadę działanie stroboskopu czyli np. laduje sie kondensator taki a taki gdy sie naładuje to sie rozładowując załańcza to i to .chce poprostu iluminofonią sterować ten stroboskop więc potrzebuje zasade jego działania żeby sobie to opracować
Z góry THX pozdrawiam
Z góry THX pozdrawiam