witam
problem dotyczy samochodu fiat ducato 2,8JTD rok prod. 2001 i jest następujący: elektryczna szyba w drzwiach kierowcy nie chce się podnosić. Opuszcza się na dół, ale nie chce iść do góry, tzn czasem idzie w górę, ale zupełnie tak, jakby silnik nie miał siły ciągnąć linki. Szyba w drzwiach pasażera co prawda chodzi, ale wydaje się, że ruch szyby zarówno w górę i w dół jest zbyt powolny. zwłaszcza przy ruchu w górę jest to widoczne. Z tego co mi wiadomo samochód stał jakiś czas bez ruchu.
Co może być przyczyną braku mocy silnika szyby? Czy jest to kwestia połączeń, braku masy czy może silnik jest zużyty i należy go wymienić?
problem dotyczy samochodu fiat ducato 2,8JTD rok prod. 2001 i jest następujący: elektryczna szyba w drzwiach kierowcy nie chce się podnosić. Opuszcza się na dół, ale nie chce iść do góry, tzn czasem idzie w górę, ale zupełnie tak, jakby silnik nie miał siły ciągnąć linki. Szyba w drzwiach pasażera co prawda chodzi, ale wydaje się, że ruch szyby zarówno w górę i w dół jest zbyt powolny. zwłaszcza przy ruchu w górę jest to widoczne. Z tego co mi wiadomo samochód stał jakiś czas bez ruchu.
Co może być przyczyną braku mocy silnika szyby? Czy jest to kwestia połączeń, braku masy czy może silnik jest zużyty i należy go wymienić?