Witam wszystkich ...
Mam taki problem kupiłem sobie samochód za granicą i jest w nim radio
volvo cr 902. Gdy włączam je to na wyświetlaczu pojawia się napis OFF.
Mam pytanie do was czy ten napis jest związany z tym źe ktoś wpisał błędny kod do radia czy też radio ma jakąś usterkę czy też może jest jakiś kabel niepodpięty. Jeśli ktoś mógłbymi odpowiedzieć na to pytanie to będę mu bardzo wdzięczny. Jeszcze jedno a może ktoś posiada schemat tego radia i mógł by mi go udostępnić.
Dziękuję.
Mam taki problem kupiłem sobie samochód za granicą i jest w nim radio
volvo cr 902. Gdy włączam je to na wyświetlaczu pojawia się napis OFF.
Mam pytanie do was czy ten napis jest związany z tym źe ktoś wpisał błędny kod do radia czy też radio ma jakąś usterkę czy też może jest jakiś kabel niepodpięty. Jeśli ktoś mógłbymi odpowiedzieć na to pytanie to będę mu bardzo wdzięczny. Jeszcze jedno a może ktoś posiada schemat tego radia i mógł by mi go udostępnić.
Dziękuję.