Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Autoalarm Seat

15 Sty 2006 13:26 2864 5
  • Poziom 15  
    Cześć wszystkim!

Mam pytanko. W wtorek jadę po autko (ibiza 2003r) i w związku z tym rodzi sie problem. Otóż jest tam Autoalarm Seata i chce go wymienić bo mi nie odpowiada. Czy ktoś ma jakieś info na temat instalowanych (dokładanych przez salony) auto-alarmów? (nazwa,schemat podłączeń). Dodam że pilot jest w kształcie jajka i ma wysuwana antenke !
  • Poziom 21  
    pewnie silicon cd lub silicon kenas,porzadny alarm,ja bym go nie wycinal
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 15  
    A czy ktoś mi może jeszcze powiedzieć jeśli alarm w aucie jest sterowany z kluczyka (centralny zamek) czy ktoś by wiedział co to może być za alarm? (alarm dokładany jest też przez serwis seata !!!)
  • Poziom 33  
    Wróżką to chyba nikt z nas nie jest:D.Może to być Proxima,Seo,Silicon,Ampio.Znajdź centralkę i wszystko będzię jasne.Albo zajrzyj do książki serwisowej gdzie był brany samochód i zadzwoń tam i zapytaj.
  • Poziom 11  
    kolego - jeśli masz SILICON-a to zostaw go w aucie - bardzo dobrej klasy alarm. POSIADA KLASE "PRO" a to do czegoś zobowiązuje. Dodam ze większość fabrycznych alarmów , które są montowane w innych ASO różnych marek - nawet w autach o wartości 60.000-70.000 nie mają alarmu tej klasy, tylko zwykłej POP, lub STD.

Wiem coś o tym, SILICON jest bardzo dobrym zabezpieczeniem. Jesli jest to KENAS wersja ...tymbardziej

Dodano po 2 [minuty]:

powiedziałbym wiecej - ja sprzedawalem swoje auto, ktorego kupilem w SALONIE - wymontowac kazalem znajomemu (przed sprzedaza auta) ten alarm i teraz kupione drugie auto jest przez ten alarm chronione. Naprawde - warto !!