Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Termet G 17-20 nie grzeje

16 Sty 2006 11:30 4178 7
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich.
    Jak w temacie.
    Mam gazowy grzejnik wody przeplywowej termet G 17-20. Swieczka sie zapala natomiast palniki nie - oczywiscie leci zimna woda.
    Zauwazylem ze cisnienie wody jest w kranie z ciepla woda jest male (mniejsze niz z zimna) w zadnym kranie nie mam cieplej wody.
    Prosze o rade.
    Z gory dziekuje.

Artur
  • Poziom 20  
    Witam moze byc uszkodzona mwmbrama w zespole wodnym lub zakamieniony wymiennik .Poczytaj to forum to dowiesz siewiecej byly juz takie tematy.Moze tez byc znieczyszczony filtr wody.Wiec do roboty i pisz o efektach.Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    Dziekuje za odpowiedz.
    Rozkrecilem piec: membrana jest cala,filtr wody nie jest zanieczyszczony
    zakamieniony wymiennik- to nie wiem o co chodzi.

Po tej mojej dzialalnosci zmienilo sie tyle ze palnik sie zapala zawsze wtedy gdy jest zdjeta blacha z przodu, jak juz pierwszy raz odpali, to pozniej jak zaloze blache to tez zapala :?: .
    Prosze o rade jak naprawic piec.
    Pozdrawiam Artur.
  • Poziom 17  
    Sprawdź czy jest ciąg do komina, być może masz zabrudzoną wężownice. Powodzenia
  • Poziom 2  
    Wezownice przeplukalem woda wiec chyba jest czysta jak sprawdzic ciag do komina nie wiem.
    Pozdrawiam Artur.
  • Poziom 20  
    Witam,sprawdz polaczenia przewodu termoelekrycznomagnetycznego wraz z elektromagnesem..Ciag mazna sprawdzic plomieniem zapalki /plomien kieruje sie do komina,lub papierem .Kartke papieru przykladasz do otworu jesli nie odpadnie to ciag jest.Sa to metody amatorskie jesli bys mial podejrzenia ze ciag jest za maly to radze wezwac kominiarzy.Pozdrawiam
  • Poziom 22  
    Prawdopodobnie gdy zakładasz obudowe blokujesz zawor gazowy, regulacyjny-musi być luz między pokretlem gazu a obudową. Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Moze masz brodny filterek przy swieczce.Ma wyglad takiej siateczki okraglej.