Witam! Posiadam passata 91 silnik 2.0 automat.
Nagrzewnica grzeje ale musi być dziurawa bo mam ciągle mocno zaparowane szyby i ubytki w płynie. Na szybach osadza się płyn chłodniczy i to mocno przeszkadza. Szukam jakiegoś schematu poglądowego jak dostać się do tej nagrzewnicy. Wiem że jest sporo rozkręcania pulpitu ale wole zrobić to sam bo u mechaników różnie to bywa a ostatnio nie mam zaufanego mechanika. Jeszcze jedno pytanie, jak jest zrobione sterowanie silnika wentylatora nagrzewnicy? mam cztery biegi szybkości a trzeci nie działa.
Proszę o pomoc
Nagrzewnica grzeje ale musi być dziurawa bo mam ciągle mocno zaparowane szyby i ubytki w płynie. Na szybach osadza się płyn chłodniczy i to mocno przeszkadza. Szukam jakiegoś schematu poglądowego jak dostać się do tej nagrzewnicy. Wiem że jest sporo rozkręcania pulpitu ale wole zrobić to sam bo u mechaników różnie to bywa a ostatnio nie mam zaufanego mechanika. Jeszcze jedno pytanie, jak jest zrobione sterowanie silnika wentylatora nagrzewnicy? mam cztery biegi szybkości a trzeci nie działa.
Proszę o pomoc