Witam!
Kupiłem niedawno tą drukarę i się trochę zdziwiłem... sama niby obsługuje USB2.0.
W kompie mam płytę ECS K7VTA3 V5.0 z USB2.0. Z tyłu mam 4 porty i z przodu jeszcze 2.
Gdy podłączam kabel z tyłu w jedne 2 porty to w ogole nie wykrywa drukarki.W kolejne dwa też z tyłu wykrywa Nieznane Urządzenie...hm...podłączam w porty z przodu i tylko na jednym wykrywa drukarkę poprawnie ten drugi też nie.
Więc dziwi mnie to z 6 portów USB wykrywa ją tylko na 1
Poleciałem do drugiego kompa z ABIT NF7. Wyłączyłem w BIOS USB 2.0 (na 1.1) drukarka działa(monit ze USB jest wolne) Spowrotem do BIOS i włączam USB2.0 i zonk drukarki nie wykrywa na zadnym [porcie:|
To w końcu o co chodzi drukarka na USB2.0 a nie widzie jej tam?
Kabel mam 2.5m czy to może byc jego wina ze na szybkim USB jest zły?
pozdrawiam
Kupiłem niedawno tą drukarę i się trochę zdziwiłem... sama niby obsługuje USB2.0.
W kompie mam płytę ECS K7VTA3 V5.0 z USB2.0. Z tyłu mam 4 porty i z przodu jeszcze 2.
Gdy podłączam kabel z tyłu w jedne 2 porty to w ogole nie wykrywa drukarki.W kolejne dwa też z tyłu wykrywa Nieznane Urządzenie...hm...podłączam w porty z przodu i tylko na jednym wykrywa drukarkę poprawnie ten drugi też nie.
Więc dziwi mnie to z 6 portów USB wykrywa ją tylko na 1
Poleciałem do drugiego kompa z ABIT NF7. Wyłączyłem w BIOS USB 2.0 (na 1.1) drukarka działa(monit ze USB jest wolne) Spowrotem do BIOS i włączam USB2.0 i zonk drukarki nie wykrywa na zadnym [porcie:|
To w końcu o co chodzi drukarka na USB2.0 a nie widzie jej tam?
Kabel mam 2.5m czy to może byc jego wina ze na szybkim USB jest zły?
pozdrawiam