Witam, mam pewien problem z laptopem a konkretnie chodzi o to że nie wykrywa on drukarki. Raz udało mi się zainstalować drukarkę(HP LaserJet1020) na nim, drukowała wszystko bez problemu a teraz po podłączeniu drukarki do portu USB wyskakuje komunikat o awarii sprzętu lub braku sterowników. Trzy razy formatowałem dysk i stawiałem od początku system i problem cały czas się powtarza. Myślałem, że mam uszkodzony port USB ale dzisiaj podłączyłem modem od neo na USB i śmiga bez problemu. Ten sam problem pojawia się po podłączeniu pendrive'a (USB 2.0 Flash Drive), wyskakuje ten sam komunikat. Podkreślam, że laptop wcześniej widział drukarke i pena. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję i pozdrawiam kiler156
Moderowany przez TONI_2003:Zmieniłem temat postu!