Mam problem z moim Paskiem 1.9TD z 1991r.mianowicie już 2krotnie zapaliły mi się światła postojowe,ale tylko z prawej strony samochodu,kluczyk był wyjęty,a przełącznik świateł wyłączony.Prosze pomóżcie.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam