Witam,
mam problem z odkurzaczem zelmer 1010, pewnego dnia poprostu przestal pracowac, chce go rozebrac, szukalem na forum opisu ale nigdzie nie ma dokladnie napisanego jak zdjac klawisz sterowania, podwarzalem juz go w obie strony (w gore i do tylu) ale nie da sie go zdjac. wiem ze pod nim sa dwie srubki ktore trzeba odkrecic, ale nie moge sie do nich dostac...
mam problem z odkurzaczem zelmer 1010, pewnego dnia poprostu przestal pracowac, chce go rozebrac, szukalem na forum opisu ale nigdzie nie ma dokladnie napisanego jak zdjac klawisz sterowania, podwarzalem juz go w obie strony (w gore i do tylu) ale nie da sie go zdjac. wiem ze pod nim sa dwie srubki ktore trzeba odkrecic, ale nie moge sie do nich dostac...