Mam wielką prośbe - nie wiem jak dostać się do uszkodzonego wyłącznika. Odkręciłem dwa wkręty w obudowie i dalej stop. nie chcę robić nic na siłę, zeby nie połamać . Proszę o pomoc
Pozdrawiam Ted11
Pozdrawiam Ted11
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam