Witam!
Co waszym zdaniem jest lepsze, szybciej ściąga i czego używacie. Sieci p2p czyli Emule lub Edonkey czy Torrentow czyli np Azureus lub BitComet? Piszcie swoje opinie.
Co waszym zdaniem jest lepsze, szybciej ściąga i czego używacie. Sieci p2p czyli Emule lub Edonkey czy Torrentow czyli np Azureus lub BitComet? Piszcie swoje opinie.