Przez przypadek przerwałem ściąganie pliku. Jak odzyskać tak żeby ściągał nie odpoczątku tylko od chwili zakończenia już miałem 98%... Oooooo nieeeee... Próbowałem jakoś EasyRecoverem ale nie umiem nic wykombinować... POMOCY!!!!!
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam