mam kabel pod com do sagema pare programów...do niego ale przez nie... / nie moge wgrać sobie np. gry lub innej aplikacji java / przeszukałem całą sieć i nic nie moge znaleźć...
może ktoś ma taki programik...
aaa...przez program My pictures & sunds 7... nie moge wgrać do mojego myx5-2v pliku większego niż 200kb ... / dlaczego???
aaa...przez program My pictures & sunds 7... nie moge wgrać do mojego myx5-2v pliku większego niż 200kb ... / dlaczego???