Telewizor załącza się pilotem, ale brak wizji i fonii, przez wejścia EURO
też nie pracuje. Po podkręceniu UG2 widać raster z powrotami. Na szynie
I2C są przebiegi na Feature-Box i TDA4780, ale brak na procesorze
SDA 5250 d49 i pamięci 24c08. Przy braku przebiegów napięcia na
SDA i SCL są zawyrzone do + 5V.
Nie posiadam testera magistrali I2C - może by pomógł?
też nie pracuje. Po podkręceniu UG2 widać raster z powrotami. Na szynie
I2C są przebiegi na Feature-Box i TDA4780, ale brak na procesorze
SDA 5250 d49 i pamięci 24c08. Przy braku przebiegów napięcia na
SDA i SCL są zawyrzone do + 5V.
Nie posiadam testera magistrali I2C - może by pomógł?