logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Grundig CUC1836 ST 70-280 IDTV - ekran ciemny, brak fonii po włączeniu

Jerzy-Serwisant 26 Sty 2007 11:24 1245 4
REKLAMA
  • #1 3489247
    Jerzy-Serwisant
    Poziom 18  
    Posty: 402
    Pomógł: 34
    Ocena: 19
    Odbiornik ST 70-280 IDTV po włączeniu ekran jest ciemny,brak fonii,nie działa na pilota.Wystarczy wyłączyć go na chwilkę i włączyć ponownie i wszystko działa jak należy nieskończenie długo do wyłączenia.Gdy wyłącze go na kilka minut odbiornik załączy się od razu,gdy poczekam więcej jak 10-15min.nie załączy się od razu i muszę go ponownie wyłączyć i włączyć.Nie ma znaczenia czy wyłączę go wyłącznikiem,czy do czuwania.
    Sprawdziłem całą płytę pod kątem przerw łącznie z modułem future-box i to nie to.Wymieniłem elektrolity po pierwotnej i wtórnej stronie przetwornicy i nadal to samo.Napięcia ok.Może jakieś sugestie.
  • REKLAMA
  • #2 3489352
    na kozlowce
    Spec od TV
    Posty: 1302
    Pomógł: 145
    Ocena: 23
    a czego nie ma jak się "nie załączy", może od tego trzeba zacząć? sterowanie H? zasilanie procka? reset? przetwornica pracuje? pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #3 3489507
    Jerzy-Serwisant
    Poziom 18  
    Posty: 402
    Pomógł: 34
    Ocena: 19
    Wszystko pracuje jest wysokie po zwiększeniu S2 jest mleko bez śniegu,bez głosu bez reakcji na klawiaturę i pilota.Wszystkie napięcia są.
  • REKLAMA
  • #4 3498552
    egon-tv
    Poziom 21  
    Posty: 658
    Pomógł: 5
    Ocena: 35
    Stawiam na 2 transoptory... Podmień je - miałem kiedyś odwrotną sytuację w tym modelu włączał się ale nie wyłączał... w stand-by wszystko chodziło nawet wysokie ale obraz wyciemniał - były uwalone transoptory. Sprawdź to u siebie. Powodzenia.
  • #5 3499850
    ssss
    Poziom 38  
    Posty: 3368
    Pomógł: 470
    Ocena: 1793
    witam sprawdz podstawke na audio procesor
REKLAMA