Odbiornik ST 70-280 IDTV po włączeniu ekran jest ciemny,brak fonii,nie działa na pilota.Wystarczy wyłączyć go na chwilkę i włączyć ponownie i wszystko działa jak należy nieskończenie długo do wyłączenia.Gdy wyłącze go na kilka minut odbiornik załączy się od razu,gdy poczekam więcej jak 10-15min.nie załączy się od razu i muszę go ponownie wyłączyć i włączyć.Nie ma znaczenia czy wyłączę go wyłącznikiem,czy do czuwania.
Sprawdziłem całą płytę pod kątem przerw łącznie z modułem future-box i to nie to.Wymieniłem elektrolity po pierwotnej i wtórnej stronie przetwornicy i nadal to samo.Napięcia ok.Może jakieś sugestie.
Sprawdziłem całą płytę pod kątem przerw łącznie z modułem future-box i to nie to.Wymieniłem elektrolity po pierwotnej i wtórnej stronie przetwornicy i nadal to samo.Napięcia ok.Może jakieś sugestie.