Dokładniejsze objawy sa następujące. Po włączeniu monitora do zasilania i podłączeniu kabla do karty graficznej na ekranie pojawia się zamazany obraz który jest pokryty poziomymi pasami o grubości 5mm przesuwajacymi sie w góre ekranu. Gdy przewód dochodzący z monitora do karty graficznej na chwile wysunąłem troche z gniazda tak, że obraz wyświetlany na ekranie zgasł i ponownie go wpiąłem do gniazda w karcie graficznej to wowczas obraz wyświetlany był prawidłowy.
Gdy monitor jest w stanie czuwania to wówczas wyswietlana ramka z informacją o braku sygnału jest w poziomie rozciągnięta, zniekształcona.
W jaki sposób moge sprawdzić trafopowielacz gdyż sondy wysokonapięciowej nie posiadam.
Prosze o pomoc.