Chce połączyć w sieć 2 komputery. mam 2 takie karty sieciowe: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=82148817 i tu pierwsze moje pytanie:
jakiego kabla mam najlepiej użyć?? UTP czy BNC? Część kabla będzie szła na zewnątrz bloku Doradźcie mi najlepiej na podstawie allegro: http://allegro.pl/showcat.php?id=4441&order=t&view=gtext
a drugie moje pytanie dotyczy konfiguracji jednego z komputerów:
Mianowicie jest na nim windows milenium. Czy to jest podobnie jak w XP?? czy jakoś inaczej???
i trzecie pytane?? Czy te karty podołają grom sieciowym?? takim jak Quake 3?? Odległość między komputerami to około 10-15 m.
Pozdrawiam
Marcin Stasiak
jakiego kabla mam najlepiej użyć?? UTP czy BNC? Część kabla będzie szła na zewnątrz bloku Doradźcie mi najlepiej na podstawie allegro: http://allegro.pl/showcat.php?id=4441&order=t&view=gtext
a drugie moje pytanie dotyczy konfiguracji jednego z komputerów:
Mianowicie jest na nim windows milenium. Czy to jest podobnie jak w XP?? czy jakoś inaczej???
i trzecie pytane?? Czy te karty podołają grom sieciowym?? takim jak Quake 3?? Odległość między komputerami to około 10-15 m.
Pozdrawiam
Marcin Stasiak