zadaję trochę nie popularne pytanie
ale teraz mam dość nietypowy problem
Ze względu na warunki techniczne proszę o pomoc jak podłączyć dwa komputery mając tylko do dyspozycji 3 kart sieciowe.
-Dwie karty są podłączone do komputera mather
w jedną z nich mam podłączony LAN internet
w drugą kartą chce wykonać podłączenie na drugi komputer
problem bo nie udało mi się jej skonfigurować tą drugą kartę sieciową,
jako kartę równoległą, by na drugim komputerze był niezależny net.
Robiłam wyraźnie to czego oczekiwał ode mnie automatyczny konfigurator sieci no i nie miałam jakiś czas sieci tak mi z konfigurował.
Sądzę, że muszę zasięgnąć pomocy mocnych głów z forum.
dziękuję
ale teraz mam dość nietypowy problem
Ze względu na warunki techniczne proszę o pomoc jak podłączyć dwa komputery mając tylko do dyspozycji 3 kart sieciowe.
-Dwie karty są podłączone do komputera mather
w jedną z nich mam podłączony LAN internet
w drugą kartą chce wykonać podłączenie na drugi komputer
problem bo nie udało mi się jej skonfigurować tą drugą kartę sieciową,
jako kartę równoległą, by na drugim komputerze był niezależny net.
Robiłam wyraźnie to czego oczekiwał ode mnie automatyczny konfigurator sieci no i nie miałam jakiś czas sieci tak mi z konfigurował.
Sądzę, że muszę zasięgnąć pomocy mocnych głów z forum.
dziękuję