Witajcie.
Czy jest wogóle możliwość połączenia 2 komputerków za pomocą sieciówek w celu grania ze sobą???
Jeśli tak to jak należy połaczyć kabelek i co trza poustawiać....dodam że oboje mamy windows Xp
Pytam ponieważ ja i moja przyjaciółka mamy za słaby wysyła i nie da sie grać przez internet...
POZDRAWIAM
Czy jest wogóle możliwość połączenia 2 komputerków za pomocą sieciówek w celu grania ze sobą???
Jeśli tak to jak należy połaczyć kabelek i co trza poustawiać....dodam że oboje mamy windows Xp
Pytam ponieważ ja i moja przyjaciółka mamy za słaby wysyła i nie da sie grać przez internet...
POZDRAWIAM