Witam
MAm maly problem: Jakim programem moyna odcyzta pliki typu .mov
Sa to chyba jakies filmiki ale niemoge zadnym programem otworzyc tych plikw. Niewiem moze potrzebuje jakies kodeki.
MAm maly problem: Jakim programem moyna odcyzta pliki typu .mov
Sa to chyba jakies filmiki ale niemoge zadnym programem otworzyc tych plikw. Niewiem moze potrzebuje jakies kodeki.