mam pytanko. podobno jest jakaś aplikacja do telefonów która umozliwia sterowanie np TV z telefonu który posiada podczerwień. czy jest to prawda?? co to za program?? telefon to nokia 6310i.
pozdro
pozdro
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam