logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Nokia 5200 - czy można za pomocą IrDA sterować TV?

piksapawel 01 Maj 2007 10:59 1367 2
REKLAMA
  • #1 3837572
    piksapawel
    Poziom 14  
    Posty: 177
    Pomógł: 1
    Witam mam takie pytanie czy do tej nokii 5200 da się wgrać jakiś taki program do zmiany programów w tv albo jakieś bajery ma ona irdę i bluetooth
  • REKLAMA
  • #2 3837675
    DREAM77
    Poziom 17  
    Posty: 224
    Pomógł: 18
    Ocena: 29
    Witam. szukaj na infonokia.pl może tam cos ktos wie.Ja mialem kiedyś taka aplikacje w 7650 i działało,więc pewnie się da.Jak coś znajdę dam namiar.
  • #3 3837754
    komismaja
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 2643
    Pomógł: 258
    Ocena: 25
    5200 to nie jest typowy symbian
    tutaj tylko aplikacje java beda działać
REKLAMA