#1 3837572 01 Maj 2007 10:59 piksapawel piksapawel Poziom 14 Posty: 177 Pomógł: 1 Autor tematu Post #1 3837572 01 Maj 2007 10:59 Witam mam takie pytanie czy do tej nokii 5200 da się wgrać jakiś taki program do zmiany programów w tv albo jakieś bajery ma ona irdę i bluetooth
#2 3837675 01 Maj 2007 11:26 DREAM77 DREAM77 Poziom 17 Posty: 224 Pomógł: 18 Ocena: 29 Pomocny post? (0) Post #2 3837675 01 Maj 2007 11:26 Witam. szukaj na infonokia.pl może tam cos ktos wie.Ja mialem kiedyś taka aplikacje w 7650 i działało,więc pewnie się da.Jak coś znajdę dam namiar.
#3 3837754 01 Maj 2007 11:47 komismaja komismaja VIP Zasłużony dla elektroda Posty: 2643 Pomógł: 258 Ocena: 25 Pomocny post? (0) Post #3 3837754 01 Maj 2007 11:47 5200 to nie jest typowy symbian tutaj tylko aplikacje java beda działać