#1 2219902 25 Sty 2006 23:59 pppalectomek pppalectomek Poziom 11 Posty: 8 Autor tematu Post #1 2219902 25 Sty 2006 23:59 jak ustawic skazowki paliwa i temperatury przy escorcie bo byly rozbierane i sa w caly swiat dzieki za pomoc
#2 2912029 13 Sie 2006 17:09 pppalectomek pppalectomek Poziom 11 Posty: 8 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #2 2912029 13 Sie 2006 17:09 troche to trwalo ale udalo sie,paliwo do pelna najleprzy sposub,silnik rozgrzac az sie wlonczy wentylator i ja ustawilem na jakies 93 stopnie wskazuwke.temat zamkniety.pozdrawiam