witam
mam problem bo po zainstalowaniu na xp Nokia Audio Manager do 5510 i podłączeniu kabla do telefonu (wykrywa dysk przenośny i widać piosenki w formacie *REL ale program nie widzi urządzenia niewiem czego niby w ustawieniach jest wszystko ok.pierwszy raz sie spotkałem sie z czymś takim
dodaje screena
mam problem bo po zainstalowaniu na xp Nokia Audio Manager do 5510 i podłączeniu kabla do telefonu (wykrywa dysk przenośny i widać piosenki w formacie *REL ale program nie widzi urządzenia niewiem czego niby w ustawieniach jest wszystko ok.pierwszy raz sie spotkałem sie z czymś takim
dodaje screena