i teraz bardzo bym prosił o instrukcje do niego bo mi format kompa zabrał jak by ktoś miał, mi gość który to sprzedał wysłał ale straciłam może ktoś ma i użyczy
a tak pozatym to dalej szukam jak ktoś ma instrukcje jak połaczyć te zworki to bardzo prosze i worule jak ustawić te ustawienia w IC program
bonzo f instrukcje już mam a i tak ten programator się różni od mojego i tam w drugim chceli mi sprzedać nie oto mi chdziło mi chodzi o instrukcje jak się programuje jak ustawić program do konkretnego programatora i jak wgrywać.