Mam problem ze zdjęciem tapicerki z drzwi przednich? Są tam jakieś ukryte śruby? CZy jest po prostu włożona za zatrzaskach i wystarczy np. śrubokrętem podważyć?
A po co to zdejmować?
po coś nie tak jest z drzwiami kierowcy. Tzn. nie zawsze można je otworzyć, pradopodobnie coś z centralnym, który pracuje, otwiera auto< ten "trzpień" blokujący dzwi wewnątrz wyjeżdzą ku górze, a wewnętrzna klamka nie chce automatycznie wracać do położenia zero po wcześniejszym pociągnięciu za nią. i nie wiem co to? zamarza tam cos czy co? spotkał juz się ktos z tym?
auto wyposażone w centralny zamek i pełną elektryke
pzdr
A po co to zdejmować?
po coś nie tak jest z drzwiami kierowcy. Tzn. nie zawsze można je otworzyć, pradopodobnie coś z centralnym, który pracuje, otwiera auto< ten "trzpień" blokujący dzwi wewnątrz wyjeżdzą ku górze, a wewnętrzna klamka nie chce automatycznie wracać do położenia zero po wcześniejszym pociągnięciu za nią. i nie wiem co to? zamarza tam cos czy co? spotkał juz się ktos z tym?
auto wyposażone w centralny zamek i pełną elektryke
pzdr