Witam
Po włączeniu TV po paru minutach obraz robi się niebieskawy, tzn. wszystko widać ale z dużym naddatkiem niebieskiego. Wyłączami od razu załączam TV i potem już mogę cały dzień oglądać i jest OK - usterka nie wraca. Aż do momentu kolejnego wyłączenia dłuższego niż 5 minut.
Niebieskawy obraz robi się ZAWSZE po włączeniu tak po około 2-5 minut, potem OFF/ON i można oglądać.
Co to może być? Czyżby zwarcie na niebieskim dziale?
Czy może coś z procesorem wizji?
Prosiłbym o jakieś opinie w podobnych przypadkach.
dzięki
Po włączeniu TV po paru minutach obraz robi się niebieskawy, tzn. wszystko widać ale z dużym naddatkiem niebieskiego. Wyłączami od razu załączam TV i potem już mogę cały dzień oglądać i jest OK - usterka nie wraca. Aż do momentu kolejnego wyłączenia dłuższego niż 5 minut.
Niebieskawy obraz robi się ZAWSZE po włączeniu tak po około 2-5 minut, potem OFF/ON i można oglądać.
Co to może być? Czyżby zwarcie na niebieskim dziale?
Czy może coś z procesorem wizji?
Prosiłbym o jakieś opinie w podobnych przypadkach.
dzięki