Posiadam tranzystor BD911 i 12. nie wiem czy są spalone czy dobre. jak mierzyłem miernikiem to mogłem zmierzyć tylko z jednej strony i wskazywało ze są dobre a jak z drugiej to nic. na innych o takich samych wartościach pokazywało i z tej strony i z drugiej. które są spalone?? dziekuje z góry za przysłane odpowiedzi i pozdrawiam ----> DJ CLONE