Witam wszystkich.
Proszę o poradę. Chcę połączyć komputer z internetem wykorzystując komórkę Nokia 6310i i mam do wyboru komunikcję przez IRDA i Bluetooth. Co wtym wypadku będzie szybsze? i jak optymalnie to skonfigurować?
Czy jest jakieś oprogramowanie (oprócz oryginalnego) zwiększające transfer?
Proszę o poradę. Chcę połączyć komputer z internetem wykorzystując komórkę Nokia 6310i i mam do wyboru komunikcję przez IRDA i Bluetooth. Co wtym wypadku będzie szybsze? i jak optymalnie to skonfigurować?
Czy jest jakieś oprogramowanie (oprócz oryginalnego) zwiększające transfer?