Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW PASSAT B5 problem z alarmem fabrycznym...

04 Lut 2006 23:23 4559 4
  • Poziom 10  
    Witam mam taki problem w Pasku B5 jak zamykam samochód z pilota w kluczyku to uzbraja mi się alarm fabryczny to jest oczywiście normalne. Kwestia jest taka, że kiedy zamykałem samochód z pilota przy otwartej klapie to samochód się zamykał lecz kierunkowskazy nie migały czyli alarm się nie uzbrajał. Działo się to wtedy gdy zamknąłem klapę - kierunkowskazy mignęły i alarm się uzbroił. Tak było do tej pory, teraz jest tak, że jak mam otwartą tylną klapę i włącze centralny to od razu migną kirunki alarm się uzbraja a ja nie zdąże nic schować do bagażnika bo zaraz zaczyna wyć... Proszę o pomoc, posiadam interfejs OBDII i VAGa.
  • Poziom 34  
    Zrobiłbym jeszcze trzy pokłony najlepiej w kierunku wschodzącego słońca.
  • Poziom 10  
    Jesteś niezłym specem od samochodów skoro naprawiasz wszystko kłaniając się do nieba i to takie proste rzeczy;]
  • Pomocny post
    Poziom 19  
    Zobacz przewud od czujnika w klapie, może alarm myśli że cały czas jest klapa zamknięta. Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Dziękuję za wszystkie rady problem rozwiązałem, uszkodzony był centralny zamek w tylnej klapie. Niestety jest to nierozbieralne. Oczywiście rozłożyć się dało ale złożyć już nie.... Kupiłem wymieniłem i działa;] Ciekawe jak długo...