Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Passat b5. Zakładanie alarmu. Jaki był powód opuszczania szyb?

anusek 22 Jan 2007 19:03 1898 5
    anusek
    Level 16  
    witam kiedys zakladalem alarm w passacie b5 i wszyskto gralo , jak klient pojechal do domu to stalo sie tak, że przy uzbrajaniu alarmu centralny zamykal sie zaraz otwieral i opuszczaly sie szyby. Bylo to dla mnie dosc spora niespodzianka, nie wiedzialem co zrobic, ale rozwiazalem to tak ze wstawilem diody pod central i na przewod od +12 po stacyjce. Pozniej czytalem ze w tym samochodzie impuls na central powinien byc dokladnie 0,5 sek i teraz moje pytanie czy rzeczywiscie powodem tego faktu byl brak diod, czy powod byl inny. Pytam bo bede zakladal alarm w golfi 4 i obawiam sie takiej samej sytacji ( wole dmuchac na zimne ) niech mi ktos powie jaki byl powod opuszczania tych szyb??
    solecki.m
    Level 26  
    A pamiętasz pod jakie przewody podpiąłeś się w drzwiach do centralnego zamka?
    anusek
    Level 16  
    generalnie podpialem sie pod sterownik CZ ktory byl wczesniej zalozony i wtedy chyba wszystko gralo
    suchy165
    Level 10  
    Koledzy mozecie mi powiedziec konkretnie dzie i jaki kolor kablo musze podlaczyc w passacie b5 1999 1,9 TDI 116PS,bo mam podlaczony alarm i zostalo mi dwa kable od alarmu do sterowania centralnym i nie wiem dzie sie wpiac.z gory thx
    htho4
    Level 12  
    Kolego powiem ci ze cie inni koledzy rozniosa za to pytanie :) Pasek to jeden z najczesciej opisywanych samochodow na forum:) a generalnie to rozbierz drzwi ( zdejmij tapicerke ) i bedziesz widzial przewody idace od silownika. Miernik w dlon mosze sobie wlaczyc test diod albo mierzenie rezystancji no i sprawdzaj o ile dobrze pamietam to dwa czerwone z jakimis paskami
    Błażej
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Więc zanim się zacznie rzeź, bo kolega hth04 ma całkowitą rację, to wolę watek zamknąć. Działa funkcja SZUKAJ, która okaże się tu bardzo przydatna!