Mam problem z kablem sygnałowym znajdującym się przy monitorze Likom L5032LD. Otrzymałem ten monitor z odciętą wtyczką sygnałową ( tą którą podłancza się do karty graficznej ). Przy monitorze został tylko po niej sam kabel z " najeżonymi " przewodami.
Przewody które z tego kabla wystają to :
Przewody cienkie - pojedyńcze ( 6 szt. ):
- Zielony
- Pomarańczowy
- Brązowy
- Żółty
- Czarny
- Biały
Oraz przewody gróbe - ekranizowane ( 3 szt. )
- Czerwony
- Niebieski
- Siwy ( stalowy )
Mam inny przewód sygnałowy ( kupiłem przedłóżacz ) ale nie mam pojęcia które przewody do czego przylutować - który przewód do którego pinu we wtyczce do grafiki ?
Proszę pomószcie !
Przewody które z tego kabla wystają to :
Przewody cienkie - pojedyńcze ( 6 szt. ):
- Zielony
- Pomarańczowy
- Brązowy
- Żółty
- Czarny
- Biały
Oraz przewody gróbe - ekranizowane ( 3 szt. )
- Czerwony
- Niebieski
- Siwy ( stalowy )
Mam inny przewód sygnałowy ( kupiłem przedłóżacz ) ale nie mam pojęcia które przewody do czego przylutować - który przewód do którego pinu we wtyczce do grafiki ?
Proszę pomószcie !