Witam.
W moim monitorze brakuje niebieskiego koloru. Kręciłem potencjometrem od tego koloru ale monitor w ogóle na to nie reagował.
Pomierzyłbym co tam będziecie chcieli jak tylko wymyślę jak się do tej płytki dostać i jak odpalić monitor bez obudowy żeby mnie nie popiesciło
W moim monitorze brakuje niebieskiego koloru. Kręciłem potencjometrem od tego koloru ale monitor w ogóle na to nie reagował.
Pomierzyłbym co tam będziecie chcieli jak tylko wymyślę jak się do tej płytki dostać i jak odpalić monitor bez obudowy żeby mnie nie popiesciło