witam mam laptopa toshiba i nie wiem jak wejsc mu do biosu
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamchudy-pl napisał:oj, bo jak znajdę...nie wiem co mi brakuje ,albo jakie sterowniki mam sciagnac na stronce producenta nie sa opisane