Szukam schematu do tej pralki. Coś trzyma bęben. Wydaje mi się że poszły łożyska. Pralka ma ~4 lat. W momencie włączenia silnik staruje ale widać że bęben pralki jest jest przez coś przytrzymywany. Może miał ktoś podobny problem. Czy jest mozliwe żeby coś się dostało do układu przeniesienia napędu i go trzymało. Pompa działa poprawnie, programator też.
jest to mój pierwszy raz jak się zabieram za pralkę nie wiem jak to w środku wygląda dlatego pilnie potrzebuję tego schematu.
Za wszelką pomoc z góry bardzo dziękuję.
axion80(_at_)o2.pl
jest to mój pierwszy raz jak się zabieram za pralkę nie wiem jak to w środku wygląda dlatego pilnie potrzebuję tego schematu.
Za wszelką pomoc z góry bardzo dziękuję.
axion80(_at_)o2.pl