Witam
Mam mały problemie problem a mianowicie nie mogę oglądać filmów w formacie Avi.
Jaka może być tego przyczyna i jak można to rozwiązać
Pozdrawiam
Mam mały problemie problem a mianowicie nie mogę oglądać filmów w formacie Avi.
Jaka może być tego przyczyna i jak można to rozwiązać
Pozdrawiam