Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sterownik centralnego zamka w VW VENTO

konrad1586 08 Lut 2006 10:21 4342 5
  • #1 08 Lut 2006 10:21
    konrad1586
    Poziom 10  

WItam
    Mam pytanko gdzie jest schowany fabryczny sterownik centralnego zamka w Vento z 93 roku???? Jest tam oczywiscie zamek pneumatyczny...
    Z gory dzieki za odpowiedz

0 5
  • #3 08 Lut 2006 12:44
    skone
    Poziom 12  

Witam
    Popma pneumatyczna znajduje sie z tyłu w bagazniku jak pamietam po prawej stronie.Jest bardzo głosna podczas zamykania/otwierania zamka .Ktoś zam/otw z kluczyka a ty sie przysłuchaj.Ale jezeli chcesz podpią sterowanie z alarmu przewody znajdziesz w boczku od strony kierowcy (wychodzą z drzwi) sterowanie na dwóch przewodach +12

0
  • #4 08 Lut 2006 12:55
    xwit
    Poziom 33  

Po co ci pompa?Sterowanie łapie się na przewodach z drzwi.Szary zamykanie,zielony otwieranie pierwsza kostka na słupku na złączu wychodzącym z drzwi.Sterowanie plusem.Pozdrawiam.

0
  • #5 18 Gru 2006 12:24
    mar_tec
    Poziom 10  

W passacie miałem podłączone sterowanie radiowe. Centralkę pneumatyczną na pilota. Po włożeniu pilota (nerka) w oryginalny kluczyk scyzoryk, przestał działac na pilota. Czy nalezy go ponownie zaprogramować i czy to można jakoś wykonac samemu. Czy jakiś inny pilot dopasuję do oryginalnego sterownika centralki? Sterownik to "MAGIC TOUCH MT-150". Czy jest ktoś mi w stanie pomóc?

0
  • #6 15 Cze 2007 00:32
    slon13
    Poziom 13  

Witam
    Bagażnik , po lewej stronie za wygluszeniem miedzy blotnikie a profilem wew. owiniety w szara gąbke- styropian - 7 pinów.

0
  Szukaj w 5mln produktów