Witam pierwszy raz w dziale auto...
Kupiłem sobie autko z alarmem firmy AMT - "Super Forteca" i dzieje się tak, że niekiedy centralny zamek otwieta się wraz z rozbrojeniem alarmu z pilota a innym razem nie i trzeba otwierać kluczykiem
. Nie wiem czy przyczyna jest "programowa", że poprostu w jakiś okolicznościach alarm otwiera zamek a w innych nie czy też jest to przyczyna sprzętu w sensie - niełączące końcówki, może przekaźnik itp...
Zanim wezmę się do rozbierania doszczętnie kokpitu to proszę o Wasze opinie bo mam bardzo utrudniony dostęp do alarmu, przewodów i centralki centralego zamka i jeśli to jest wina np.programu alarmu to wolałbym nierozbierać autka bo zimno i się może przeziębić
Kupiłem sobie autko z alarmem firmy AMT - "Super Forteca" i dzieje się tak, że niekiedy centralny zamek otwieta się wraz z rozbrojeniem alarmu z pilota a innym razem nie i trzeba otwierać kluczykiem
Zanim wezmę się do rozbierania doszczętnie kokpitu to proszę o Wasze opinie bo mam bardzo utrudniony dostęp do alarmu, przewodów i centralki centralego zamka i jeśli to jest wina np.programu alarmu to wolałbym nierozbierać autka bo zimno i się może przeziębić