Cześć!!!Mam problem. Posiadam stary reflektor i z odbłyśnika zeszła cała farba(jest metalowy)Moje pytanie czy można by było pokryć go srebrem tak jak sie pokrywa lustra??? 
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam