Wiatm....
Zaznaczam ze jestm bardzo początkującym elektronikiem (jeżeli w ogóle moge sie tak nazwać
), Chciałbym sie dowiedzieć czy "zwrotnica bassowa " http://allegro.pl/show_item.php?item=84872134 nadaje sie do zamontowania w subie zamiast aktywnego filtra dolnoprzepustowego i w jakim stopniu moze ona go zastapić...
PS. Nie zamierzam kupowac tej zwrotnicy
i wiem że filt jest najleprzym rozwiązaniem....pytam z ciekawości
Zaznaczam ze jestm bardzo początkującym elektronikiem (jeżeli w ogóle moge sie tak nazwać
PS. Nie zamierzam kupowac tej zwrotnicy