witam
Chciałbym zmontować sobie wzmacniacz jestem początkujacy
czy na tych tranzystorach da sie cos zmontować.
bd137 (2 sztuki)
bd138 (2 sztuki)
bdp284 (2 sztuki)
bdp283 (2 sztuki)
bc 211 (3 sztuki)
bc238 (2 sztuki)
bc307(4sztuki)
Co do rezystorów i kondensatorów i innych pierdół to mam tego pod dostatkiem.
Jeżeli macie jakieś konkretne propozycje to proszę o schematy .
Chciałbym zmontować sobie wzmacniacz jestem początkujacy
czy na tych tranzystorach da sie cos zmontować.
bd137 (2 sztuki)
bd138 (2 sztuki)
bdp284 (2 sztuki)
bdp283 (2 sztuki)
bc 211 (3 sztuki)
bc238 (2 sztuki)
bc307(4sztuki)
Co do rezystorów i kondensatorów i innych pierdół to mam tego pod dostatkiem.
Jeżeli macie jakieś konkretne propozycje to proszę o schematy .