Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skaner Radioshack pro-95 i edacs

21 Lut 2006 21:03 4521 5
  • Poziom 10  
    Witam

Moęe ktoś miał do czynienia z tym skanerem? Potrzebuję pomocy w zaprogramowaniu go tak, żeby dziala dobrze w edacsie. Będąc w wawie wprowadziłem częstotliwości podane na stronie giler.republika.pl, nawet co nieco było słychać, ale nie mam pojęcia co zrobić żeby mozna było posłuchać wybranej rozmowy.

Pozdrawiam i liczę na pomoc
  • Poziom 10  
    Kurde, nie wierzę, ze nikt nie ma ani pro-95, ani pro-94.
  • Pomocny post
    Poziom 20  
    Nie mozna wklepywac czestotliwosci jak popadnie, bo nic z tego nie bedzie dzialalo jak trzeba. Trzeba wklepywac w odpowiedniej kolejnosci, i tylko czestotliwosci z interesujacej nas strefy (w Warszawie jest ich 5).

Zapisz sie na ponizsza grupe dyskusyjna, tam sa rozpiski stref Edka w roznych miastach i powinienes znalezc potrzebne informacje:
    http://groups.yahoo.com/group/ubc780xlt
  • Pomocny post
    Poziom 37  
    mspider napisał:
    Kurde, nie wierzę, ze nikt nie ma ani pro-95, ani pro-94.

Nie poddawaj sie. W instrukcji jak byk pisze co i jak trzeba zrobic. A w tej dodatkowej ksazeczce sa podane czestotliwosci edacsa i motoroli obu typow tyle ze dla USA wiec analogicznie mozna wklepac czestotliwosci z Polski. Mam pro94 ale jakos nigdy nie bawilem sie trunkingiem. Sluzy mi glownie do nasluchu wiezy z lotniska i podchodzacych do ladowania samolotow (jak jade na spotting) albo do acarsa (jak siedze w domu).
    Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Batnini napisał:
    Nie mozna wklepywac czestotliwosci jak popadnie, bo nic z tego nie bedzie dzialalo jak trzeba. Trzeba wklepywac w odpowiedniej kolejnosci, i tylko czestotliwosci z interesujacej nas strefy (w Warszawie jest ich 5).

Zapisz sie na ponizsza grupe dyskusyjna, tam sa rozpiski stref Edka w roznych miastach i powinienes znalezc potrzebne informacje:
    http://groups.yahoo.com/group/ubc780xlt

Tak wlasnie sądziłem, że w tym tkwil problem. W weekend bede w wawie to znów sprawdze dzialanie edacsa.
    Dzieki za pomoc.

Dziś byłem w wawie i miałem wprowadzone częstotliwości tak jak podane na grupie ubc780xlt i wszysto działało super.
    Jeszcze raz dzieki.
  • Poziom 10  
    Właśnie zakupilem antenke zewnętrzną do skanera i będąc 100 km od wawy ładnie słyszę edacsa u siebie.