monitor jak w temacie. Dziala przetwornic, zasilania poprawne, Brak obrazu i osd. Podmienialem uklad tda 4885 bez poprawy. Po wlaczeniu monitorka ekran lekko swieci. Upalony byl rezystor na plycie bazowej R463 . Podmienilem na 1 ohm i jak poprzednio bez rezultatu pozytywnego . Prosze o pomoc