była zwalona dioda D309 - na schemacie symbol D0-54RC a Ktoś wsadził By329 i i dostała zwory,
po wymianie diody D309 wsadziłem też by329 monitor wystartował lecz nie ma regulacj H i są poduchy po bokach,
żauwazyłem też ze ktoś zamist Q311 -2sj449 wsadził irf9630 na którym S=210V D=100V, G=210V, a za Q309 -2sc5411 wsadził BU 2525Aw
elektroity po wymieniane w lini H i w zasilaczu ,
bardzo bym był wdzieczny za pomoc
po wymianie diody D309 wsadziłem też by329 monitor wystartował lecz nie ma regulacj H i są poduchy po bokach,
żauwazyłem też ze ktoś zamist Q311 -2sj449 wsadził irf9630 na którym S=210V D=100V, G=210V, a za Q309 -2sc5411 wsadził BU 2525Aw
elektroity po wymieniane w lini H i w zasilaczu ,
bardzo bym był wdzieczny za pomoc