toomasz napisał: kolego Oktanek powiedz mi jak sie sprawuje ten procesor, jakiej płyty uzyłes do niego itp??
do tej pory byłem raczej przeciwnikiem celeronów! przesiadłem sie z semprona 2500+ na s.A
Jak narazie to jestem zadowolony smiga ładnie!! najbardziej sie bałem temperatury...wszyscy mówili ze tak sie grzeje a tu tym czasem na boxowym wiatraku (okropnie głosny) temperatura w stresie nie przekracza 45*C czujniki nie przekłamuja raczej bo radiator jest lekko ciepły.
płyta jaką mam to Asrock 775Dual-880 Pro Via PT880 s.775
i jak narazie stabilnie dziala;)