logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Windows XP Professional SP1 ITA – brak ważnego klucza produktu do aktywacji

martino5154 23 Lut 2006 15:26 1818 7
REKLAMA
  • #1 2338187
    martino5154
    Poziom 12  
    Posty: 100
    W windows xp po włosku jest takie coś jak aktywacja Windows xp
    Problem jest w tym że w tej aktywacij wyskakuje mmi żebym wpisał produkt key windows'a , a ja go nie mam czyli mam ale jest błedny i jak go wpiszę to mi pisze żebym wpisał jakiś inny bo ten co mam skączył ważność na aktywację Windows
    Szukam i szukam productkey no i niema
    Pytanko:
    -czy ma może ktoś product key do windows Xp professional sp1 ?? po włosku ? , a jak już nie macie product key do windowsa po włosku to podajcie jakis na po polsku
  • REKLAMA
  • #2 2338213
    x3rox
    Poziom 20  
    Posty: 305
    Pomógł: 29
    Ocena: 5
    nikt ci key'a nie poda 1. z powodu regulaminu a 2 sprawa jeśli masz oryginalny system to możesz zadzwonić i sobie aktywować windowsa
  • REKLAMA
  • #3 2338233
    lord_blaha
    Poziom 33  
    Posty: 2200
    Pomógł: 177
    Ocena: 112
    1. nie wiem czy to legalne- więcej- jestem prawie pewien, że nie :)
    2. Jaka aktywacja?
    3. Seriale (product key) są niezależnie od kraju
    4. W necie jest mnóstwo seriali do programów... zaprzęgnij gugla :]
  • REKLAMA
  • #4 2338237
    martino5154
    Poziom 12  
    Posty: 100
    a własnie ja nie mam oryginału a dzisiaj gdy włączyłem kompa to musiałem wpisać product key bo by mi się windows wyłączył i bym nie mógł z niego korzystać , ALE w jakiś sposób (tam przy aktywacij pisze cos o necie i właczylem neta i mi się pokazala strona żebym mógl aktywować ale tam jedynie pisało po angielsku jak aktywować i zmieniłe strone na elektroda i teraz wam mowie o tym))

    No i co niby mam zrobić ?(nawet pasku start nie mam )

    A mógłbyś mi to na pr wyslać czyli ten product key ??

    Dodano po 1 [minuty]:

    no to szukam i szukam
  • REKLAMA
  • #6 2338268
    martino5154
    Poziom 12  
    Posty: 100
    kurde no mogą być nawet 15349 wyników ale nie związane z product key czyli związane le nie pisze ci tam product key

    no poda mi ktos na pw ????
  • #7 2338916
    lord_blaha
    Poziom 33  
    Posty: 2200
    Pomógł: 177
    Ocena: 112
    otóż nie. 15349 możliwych kodów, w tym dokładnie 73 na bank działające. A to co chcesz zrobic jest NIELEGALNE :) I jeżeli nie jesteś pewien, to nie odpowiadaj ;]
  • #8 2340540
    jankolo
    Spoczywaj w Pokoju
    Posty: 32197
    Pomógł: 1792
    Ocena: 585
    Martino 5154, za namolne dopraszanie się kodów do Windows oraz opornośc w zrozumieniu, że udzielenie takiej informacji jest naruszeniem regulaminu, otrzymujesz kolejne ostrzeżenie. Temat zamykam.

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik posiada włoską wersję Windows XP Professional SP1 i napotyka problem z aktywacją systemu, która wymaga podania ważnego klucza produktu (product key). Klucz, którym dysponuje, jest nieprawidłowy lub wygasł, co uniemożliwia aktywację i dalsze korzystanie z systemu. Poszukuje legalnego klucza produktu, zarówno w wersji włoskiej, jak i polskiej. W odpowiedziach podkreślono, że udostępnianie kluczy jest niezgodne z regulaminem i nielegalne. Zasugerowano, że jeśli system jest oryginalny, można aktywować go telefonicznie. Seriale (klucze produktu) są uniwersalne i niezależne od wersji językowej systemu. Wskazano również, że w internecie jest wiele wyników wyszukiwania dotyczących kluczy, jednak większość z nich nie zawiera prawidłowych kluczy. Temat został ostatecznie zamknięty z powodu naruszenia regulaminu i uporczywego żądania kluczy.
REKLAMA