W windows xp po włosku jest takie coś jak aktywacja Windows xp
Problem jest w tym że w tej aktywacij wyskakuje mmi żebym wpisał produkt key windows'a , a ja go nie mam czyli mam ale jest błedny i jak go wpiszę to mi pisze żebym wpisał jakiś inny bo ten co mam skączył ważność na aktywację Windows
Szukam i szukam productkey no i niema
Pytanko:
-czy ma może ktoś product key do windows Xp professional sp1 ?? po włosku ? , a jak już nie macie product key do windowsa po włosku to podajcie jakis na po polsku
Problem jest w tym że w tej aktywacij wyskakuje mmi żebym wpisał produkt key windows'a , a ja go nie mam czyli mam ale jest błedny i jak go wpiszę to mi pisze żebym wpisał jakiś inny bo ten co mam skączył ważność na aktywację Windows
Szukam i szukam productkey no i niema
Pytanko:
-czy ma może ktoś product key do windows Xp professional sp1 ?? po włosku ? , a jak już nie macie product key do windowsa po włosku to podajcie jakis na po polsku