Czy ktoś mógłby mi pomóc w zainstalowaniu drugiego Windowsa na drugiej partycji. Mam zainstalowany na Dysku C Windows XP, ale chciałbym zainstalować na Dysku D Windows Me, ponieważ niektóre programy nie chcą działać prawidłowo pod XP. Jeśli trzeba pobrać z Internetu jakieś programy to najlepiej jak najmniejsze (połączenie modemowe 56K). Czy ktoś mógłby mi pomóc?