Witam
Mam mały problem z tym radiem. Problem polega na tym że jak podłącze zasilanie to radio się nie zapala tylko wydobywa się dźwięk z wewnątrz tak jakby pikanie.
Co to oznacza?
Radio posiada trzy zasilania +
1) zasilanie
2) podtrzymujące
3) wyświetlacz
Mam mały problem z tym radiem. Problem polega na tym że jak podłącze zasilanie to radio się nie zapala tylko wydobywa się dźwięk z wewnątrz tak jakby pikanie.
Co to oznacza?
Radio posiada trzy zasilania +
1) zasilanie
2) podtrzymujące
3) wyświetlacz