Witam jestem posiadaczem Wski i przez ostatni problem miałem problem gdyż ciągle "gotował" mi się akumulator co nie wpłyneło najlepiej na jego stan :/. Chce zastosować tam elektorniczny regulator.
Mam instalacje 6V. Znalazłem taki schemat (załacznik),
jesli chodzi o elektronike jestem laikiem aczkolwiek dziwi mnie brak mostku protowniczego, co sadzicie o tym schemacie?
Moze Macie schematy takich regulatorów?
Mam instalacje 6V. Znalazłem taki schemat (załacznik),
jesli chodzi o elektronike jestem laikiem aczkolwiek dziwi mnie brak mostku protowniczego, co sadzicie o tym schemacie?
Moze Macie schematy takich regulatorów?